2019 ריטריט מנהלי הקהילות

 

23 - 25 מאי 2019, מלון שפיים

חשוב לציין שהריטריט מוגבל לעד 60 מנהלי קהילות מתוך מטרה לייצר מרחב שמצד אחד מקיים מגוון דעות ומצד שני מספיק אינטימי בשביל לייצר קשרים אמיתיים. עכשיו תשפכו מעל כל זה גם יין עם קצת ציפורלה, וקיבלתם חוויה חד פעמית...

עוד לא נרשמת?

דמיינו לעצמכם 3 ימים (ו-2 לילות) במהלכם אתם מוקפים במנהלי קהילות מכל מיני עולמות. מעולם ההייטק, החברתי, העמותות, חללי העבודה, אלו שקמו כקבוצה בפייסבוק והיום זה עסק לכל דבר ועניין (או כאלו ששואפים לשם)... דמיינו לעצמכם שבמשך אותם 3 ימים, אתם נחשפים לעומק לעולמות שלא הכרתם קודם. אתם מתגבשים עם אנשים כמוכם, אבל עדיין שונים, לומדים מהם, יוצרים איתם שת"פים, מסייעים אחד לשני.

על הסופ״ש עצמו

מאד ויש לכך סיבה טובה. אנחנו מאמינים ששילוב מגזרים נוספים מתחום

הקהילות, למשל המגזר שלישי, ציבורי ופרטי יקנו לכולנו כלים נוספים ופרקטיים לעבודה, אולי אפילו שיטות עבודה מהשטח שטרם חשבתם עליהם.

מטרת המפגש היא לא רק להכיר ולהפרות, אלה לשים חותמת, לקבל ולהכיר רשמית במקצוע ״ניהול קהילות״ בישראל.

אבל הכי חשוב, מי שיתן את הטון בסופש הזה, הוא אתם. כן כן, אתם ואנחנו ניקח חלק פעיל בסופש ברמת התוכן ושיתוף הידע. ביחד. יש משהו שאתם רוצים לשתף? להרצות? לדבר עליו? שוט. נסו אותנו.

ברוכים הבאים, שמחים שאתם פה.​

3 ימים מפנקים של היכרות, יצירת תוכן משמעותי לעבודה ומתן כלים פרקטיים לניהול קהילות - שאותם נייצר ונלמד ביחד, על מנת להכיר ולמסגר את מקצוע ניהול הקהילות.  

בנוסף, נביא לכם את המומחים הגדולים בתחום, כולל השתתפות נציגים מחברות גלובאליות ששורשן מוצר קהילתי וארגונים חברתיים מקומיים שעובדים בין קהילות כבר שנים, על מנת לייצר ולהביא לכם את התוכן הכי איכותי, עדכני ואפקטיבי בנושא הקהילות. בין החברות שייקחו חלק בסופ"ש נמצאות גם פייסבוק וגוגל - מהשחקניות המרכזיות והחלוצות בתהליך ייצור הקהילות וכמובן מנהלי הקהילה.

חוץ מחברות "מפוצצות", תמהיל מנהלי הקהילות בסופש הזה יהיה מגוון

  • Facebook - Black Circle
  • LinkedIn - Black Circle