ב15-17/2/2018 נערך בישראל סמינר מנהלי הקהילות הראשון, Community Forward.

מה היה שם?
 

3 ימים מפנקים של היכרות, יצירת תוכן משמעותי לעבודה ומתן כלים פרקטיים לניהול קהילות - שאותם נייצר ונלמד ביחד, על מנת להכיר ולמסגר את מקצוע ניהול הקהילות.  
בנוסף, נביא לכם את המומחים הגדולים בתחום, כולל השתתפות נציגים מחברות גלובאליות(פייסבוק,גוגל,האניבוק,ג׳ולט ועוד) ששורשן מוצר קהילתי וארגונים חברתיים מקומיים שעובדים בין קהילות כבר שנים, על מנת לייצר ולהביא לכם את התוכן הכי איכותי, עדכני ואפקטיבי בנושא הקהילות. בין החברות שייקחו חלק בסופ"ש נמצאות גם פייסבוק וגוגל - מהשחקניות המרכזיות והחלוצות בתהליך ייצור הקהילות וכמובן מנהלי הקהילה.

חוץ מחברות "מפוצצות", תמהיל מנהלי הקהילות בסופש הזה יהיה מגוון מאד ויש לכך סיבה טובה. אנחנו מאמינים ששילוב מגזרים נוספים מתחום הקהילות, למשל המגזר שלישי, ציבורי ופרטי יקנו לכולנו כלים נוספים ופרקטיים לעבודה, אולי אפילו שיטות עבודה מהשטח שטרם חשבתם עליהם.

מטרת המפגש היא לא רק להכיר ולהפרות, אלה לשים חותמת, לקבל ולהכיר רשמית במקצוע ״ניהול קהילות״ בישראל.

אבל הכי חשוב, מי שיתן את הטון בסופש הזה, הוא אתם. כן כן, אתם ואנחנו ניקח חלק פעיל בסופש ברמת התוכן ושיתוף הידע. ביחד. יש משהו שאתם רוצים לשתף? להרצות? לדבר עליו? שוט. נסו אותנו.

ברוכים הבאים, שמחים שאתם פה.איפה?

רצינו לשבור שגרה, לעשות משהו שונה ולכן היה לנו חשוב לצאת מהמרחב העירוני ובאמת להתנתק. לכן, את סוף השבוע אנחנו נבלה בהרי ירושלים, במלון יערים. מידע על המלון תוכלו למצוא כאן.

ממי למדנו?

הצלחנו לרתום מומחי קהילות מכל העולם בנוסף לנציגות מפייסבוק וגוגל שיגיעו לדבר על כל מה שלא ידעתם שאפשרי עבור הקהילה שלכם.

תחת בחירה קפדנית של תוכן גייסנו גם את טובי המומחים הישראלים לבוא ולדבר איתנו על האלמנטיים הכלכליים, הפסיכולוגים ולתת לנו כלים לניהול נכון יותר של קהילות.

אנחנו חושבים שתמהיל של 50 מנהלי קהילות לסמינר הראשון, בעלי ניסיון עשיר בניהול קהילות, המשלב מספר מסוים של מנהלים שיתקבלו מכל תחום - הוא מיטבי.
חשוב לנו לומר שבעקבות הביקוש הגדול, החלטנו שההשתתפות מוגבלת לעד 2 מנהלים מכל קהילה, לשם ההומוגניות כמובן. לכם רק נשאר לבחור מי יהיה הנציג שלכם.
וקטנה לסיום, לצד מנהלי קהילות מנוסים, החלטנו לאפשר ל-5 מנהלי קהילות מתחילים לקחת חלק בסמינר, יש צורך בקהילה פעילה בשלבים התחלתיים, רעיון לקהילה אינו מספיק בשלב זה. אנחנו חושבים שדווקא שאלות ובעיות שעלו בתחילת הדרך, ואולי כבר שחכתם שקיימות - רלוונטיות מאד.

 

הסופ״ש בנוי בצורה שמתאימה גם למי שמנהל קהילות בתוך ארגונים וחברות וגם למנהלי קהילות חברתיות, אנחנו מאמינים שהשילוב של השניים יכול להצמיח שיתופי פעולה, לפתוח את הראש,להעניק כלים ולאפשר למידה אפקטיבית עבור כולם.

הלו״ז המלא יחשף בשבועות הקרובים.

עלויות?

מי שיתקבל לסמינר ישלם השתתפות עצמית של 2140 ש״ח לאדם, המחיר כולל:

לינה בחדר זוגי (במעמד הקבלה ניתן להגיד לנו אם יש מישהו שתרצו לישון איתו, במידה ואין אנחנו נשבץ)

פנסיון מלא(3 ארוחות ביום)

כניסה לכל הפעילויות והאטרקציות של הסמינר

נסיעות הלוך וחזור מתל אביב

 

*הסמינר נחשב כהעשרה לעובד במידה ותרצו לבקש סבסוד ממקום העבודה.


  • Facebook - Black Circle
  • LinkedIn - Black Circle